Правила «капелюшного» етикету
    У минулі часи кавалер неодмінно повинен був знімати головний убір, якщо в приміщенні була присутня дама або персона з більш високим становищем. При цьому дама могла залишатися в капелюшку навіть при зустрічі з високопоставленими особами.
    Сучасний «капелюшний» етикет вже не є «догмою». Швидше, це спосіб проявити увагу до ситуації і повагу до інших людей.
    Наприклад, жінка може залишатися в капелюшку в театрі, кіно або на параді за умови, що вона не загороджує оточуючим огляд.
    А ось на роботі капелюх «табу», якщо тільки він не є корпоративним дрес-кодом.
    Чоловік може не знімати головний убір на стадіоні, в вестибюлі готелю або залі очікування аеропорту, а також в ліфті (якщо в ньому немає дами). Капелюх слід зняти, коли звучить гімн, тоді як жінка може залишитися в головному уборі.
    При цьому для чоловіків і жінок непорушним є загальне правило: головний убір, призначений для носіння в холодну пору року, в приміщенні потрібно зняти.
    Так чи інакше, знімати чи не знімати головний убір – кожен вирішує сам.
    Але одна справа, коли вибір є нашим власним, і зовсім інша, коли правила диктує представник роду PityrosporumMalassezia furfur). Цей підступний грибок викликає себорейний дерматит, – захворювання шкіри волосистої частини голови, що в просторіччі іменується лупою.

    Коли все добре, ці маленькі дріжджоподібні гриби є представниками нормальної мікрофлори шкіри. Коли все погано (стреси, зниження імунітету, гормональні зміни, захворювання органів травної системи), – бар'єрна функція шкіри і сальних залоз порушується, а гриби починають посилено розмножуватися. В результаті клітини епідермісу утворюються набагато швидше, а тому не встигають повністю ороговіти і висохнути. Окремі клітини склеюються і злущуються у вигляді пластівців, які понуро осідають на волоссі. Цілком природно, що маючи таку «прикрасу», зайвий раз подумаєш, перш ніж знімати капелюха...

    Оскільки «винуватцем» лупи є грибок, застосування звичайних шампунів, може не дати бажаного ефекту, а в деяких випадках, навпаки, лише погіршити ситуацію. Рішенням проблеми може стати застосування шампуню Кетозорал®-Дарниця.

    Він містить кетоконазол, який діє на гриби, що викликають появу лупи, отже, усуває безпосередньо причину її виникнення.

    Кетозорал допомагає позбутися від лупи і запобігти її появі, і, звичайно ж, допоможе повернути волоссю красу незалежно від того, є на ньому капелюх, чи ні.

    Кетозорал®-Дарниця – це можливість знімати головний убір виключно тоді, коли Ви самі цього захочете!1
    Кетозорал®-Дарниця виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Реклама лікарського засобу.
    1В даному рекламному сюжеті використовувалися рекламні слогани.